Форум » Всяке-різне » Футбол в залі » Ответить

Футбол в залі

Lopik: По вівторках. на 1 годину з 18-0 по 19-00. Ціна 1 години 200гр. Якщо назбирається 10чєл то буде по 20 гр з рила за гру. Є душ. Місце -Мотозавод. Добирання - папілацами (Я, Назар, Петро). Влізуть всі. Виїзд з фірми 17-30 без зівань і затримок. Якщо хтось прощолкав то звідси їде десь 59 і 89 маршрутка. 23 і 2 тоже недалеко звідти.

Ответов - 22, стр: 1 2 All

Lopik: Згулошуйтесь.(нах)

Gradus: Отож наразі кількість гравців наступна: > -Возняк Сергій, > -Дурда Я., > -Магарита Андрій, > -Киринюк Валера, > -Пахолюк Юра, > -Чорненький Назар, > -Матічин Василь, > -Білецький Олександр. Владислав Новіков, Гутник Володимир, Олександр Тимчук, Вахнянин Славік, Петро Коблюк (можливо),

Gradus: Проблема із м"ячем: У мініфутболі гра відбувається спеціальним мячем, точніше розмір його менший. Можна взяти і стандартний (великий, такий як ми завжди граємо), але у грі це принесе лише незручності, він буде літати сильно/відскакувати.... Буде важко робити передачі, оскільки щільність людей на площі поля дуже велика а мяч великий. Будуть часті невимушені перехоплення....ітд.... Та і воротарю буде повна жопа, великим мячем народ жаліти не буде....будуть пічатати по повній.... Я за те щоб грати нормально, малого розміру мячем Тому є дві пропозиції: -взяти у оренду на перший раз і спробувати як це грати малим (оренда коштує 10 грн) -Зкинутись і купити малий мячик завтра (ціна 130-250 грн) Чекаю ваших відгуків.

Lopik: ітогі подвідьом. Було три команди.Чемпіоном однозночно стала команда "Влад і старічки". Славік і Вася можть спорити тепер між собою хто з них заняв 2 місце. Якщо вважати зіграні по 2 тайми між командами за 1 матч - то 2 місце у Славіка, якщо вважати їх отдєльними матчами - то 2 місце у Васі. І так: 1 тайми(матчі): Вася-Влад 0:1 Вася-Славік 0:3 Влад-Славік 2:1 2 тайми(матчі): Вася-Влад 0:0 (матч тривав тіко 6 хв і з явною перевагою команди Влада) Вася-Славік 3:1 Влад- Славік 3:1 Ітогова сума матчів: Вася-Влад 0:1 Вася-Славік 3:4 Влад-Славік 5:2 Ітоги по сумі таймів 1.Влад____2__0__0_____6:2___6 2.Славік __1__0__1_____6:8___3 3.Вася____0__0__2_____3:5___0 Ітоги по сумі отдєльно матч-таймів 1.Влад____3__1__0_____6:2___10 2.Вася____1__1__2_____3:5___4 3.Славік__1__0__3_____6:8___3 Єсть мнєніє скоротити тайм до 9 хв щоб 1хв лишалась для зміни команд і початку наступного матчу.

Lopik: Лучшим бомбардіром ,я думаю всі будуть згодні, являється Dominicius Maritus - тобто Я.

РОХ-РОХ: На рахунок домінування Валєра "пагарячился". Оскільки виявляється він точно забив не більше мого. Від мене є пропозиція збільшити оренду до півтори години, якщо позволить адміністрація залу.

Gradus: Фотки тут \\Express-14\2008.10.07 - Футбол\

Lopik: ітак, ітогі подвідьом. 1 -куманда Влада(старічкі) 2-куманда Славіка(гоп-стоп) 3- куманда Васі (лузери) Вася - Влад____1:3 Вася-Славік____1:3 Влад-Славік____1:0 Вася - Влад____2:3 Вася-Славік____2:2 Влад-Славік____2:1 і таво: Влад____4__0__0___9:4___12 Славік___1__1__2__6:6____4 Вася_____0__1__3__6:11___1 Бомбардірен: Іван Пондор (варяг в команді старічків) - 8 (1 -гол за команду Васі) Кулик Т.-________4 Воськало В.______3 Дурда Я._________1 Возняк С.________1 Коблюк П.________1 Киринюк В._______1 Новіков В.________-1

Lopik: хтось ше один забив гол в команді Васі -але народ провтикав то зафіксувати в протоколі

Lopik: Вчора відбувся 3 тур внутріособної борьби працівників Cypress на ниві футболу. Внаслідок цього відбулась перестановка в статусах 2 команд. Команда Славіка тепер перекочувала в статус "Loosers", а Васіна гордо посіла статус "гоп-стоп". У старичків-едельвейсів - без змін. Старіки - Славік&Co__4:1 Старіки - Вася&Co____1:0 Славік&Co-Вася&Co__0:2 Старіки - Славік&Co__1:0 Старіки - Вася&Co____1:0 Славік&Co-Вася&Co__0:1 і таво: Старічки____4__0__0___7:1___12 Вася&Co____2__0__2___3:2____6 Славік&Co__0__0__4___1:8____0

Lopik: Ганьба команді Славіка ,яка за 48 хвилин бігання по полю спромоглася лише на 1 гол....

Mateus: Нада залучити нових гравців, жеби знову мати три команди... Славік тимчасово , я так розумію, не гратиме із-за травми. Тому це питання треба вирішити до гри. І ще, там одинь "дедушка барзєєт" і минулого разу говорив щось про проплату за наступний місяць - це питання також треба вирішити цього вівторка...

Lopik: значить назавтра всім принести по 100гр! Для дєдушкі на наступний місяць.

Lopik: В общім молодьожі ніхрєна не світить зі старіками. Вчорашня гра 14:8 причому остання 20мінутка 7:0 в пользу стариків.

Mateus: Ну то вже навідьом деталі, та-сказать, шоб не вводіть общественнось в заблуждєніє... Першу 20-и мінутку старічки "схавали" як духи в армії з рахунком 4:2 під час другої їм вдалося "затолкати" ше 2 мячі і зрівняти рахунок. В третій 20-и мінутці "маладі" бойци знову перемогли. Рахунок 8:7. Ну на рахунок останнього тайму, шо правдв, то правда програли... Так-сказать, TOTAL - 8:14

Gradus: У нас молодь не хамовита! Дає старим порадуватись на старість років.... Піддаються молоді!!

РОХ-РОХ: Буду вести чемпіонат БОМБАРДИРІВ. Буде два варіанти. Перший - загальна кількість голів Другий - середня кількість голів за гру Оскільки попередні ігри ніхто не нотував детально, то чемпіонат починаю вести з 28-10-2008

РОХ-РОХ:

Lopik: нда, то і лишається молодим сражацца на словесном фронтє. Но боюсь шо і тут у вас піпіські короткі тягацца з намі.